Цифровий друк

ПРЯМАЯ ПЕЧАТЬ ПО СВЕТЛЫМ ТКАНЯМ (ЦИФРОВАЯ ПЕЧАТЬ)

A6
10-20 шт. - 55 грн
20+ шт.
дізнатись ціну
A5
10-20 шт. - 75 грн
20+ шт.
дізнатись ціну
A4
10-20 шт. - 130 грн
20+ шт.
дізнатись ціну
A3
10-20 шт. - 185 грн
20+ шт.
дізнатись ціну

ПРЯМАЯ ПЕЧАТЬ ПО ЦВЕТНЫМ ТКАНЯМ (ЦИФРОВАЯ ПЕЧАТЬ)

A6
10-20 шт. - 55 грн
20+ шт.
дізнатись ціну
A5
10-20 шт. - 75 грн
20+ шт.
дізнатись ціну
A4
10-20 шт. - 130 грн
20+ шт.
дізнатись ціну
A3
10-20 шт. - 185 грн
20+ шт.
дізнатись ціну

Додрукарська підготовка логотипу (якщо потрібна) – від 100 гривень.

Реальна вартість може залежати від:

  • особливостей логотипу, які підвищують витрату фарби, особливо для кольорових тканин,
  • особливостей основи, що підвищують витрату фарби.

Де застосовується прямий цифровий друк?

Останнім досягненням сучасних технологій є прямий друк тканини. Даний спосіб вважається одним із найефективніших методів, який дозволяє нанести багатобарвний малюнок на виробах із тканини. За допомогою прямого друку на тканині ви зможете прикрасити свій одяг (футболки, худі, сорочки) цікавими зображеннями, а також відчути себе як дизайнер. Втілить свої сміливі та яскраві проекти у життя. Малюнок наноситься на тканину за допомогою екологічно безпечного чорнила, яке виготовлене на водній основі. Цей метод чудово підходить для швидкого друку різних принтів на текстильних виробах.

Прямий цифровий друк на тканині отримав свою назву за рахунок того, що принтер друкує картинку відразу на речі, не використовуючи в процесі трансферних матеріалів для подальшого перенесення зображення на текстиль.

За допомогою спеціального цифрового принтера можна надрукувати якісний повнокольоровий малюнок на фліс, футболку, худорлявість, толстовку та інші предмети гардеробу. Чорнило абсолютно безпечне для здоров’я людини, тому ви можете замовити прямий друк навіть на дитячі речі. Зображення чудово лягає на виріб.

Процес виконання цифрового друку на тканині

Цей метод нанесення малюнка на одяг вважається одним із найскладніших і, звичайно ж, вимагає від фахівців великого досвіду та практичних знань у роботі з текстильним принтером. Оскільки кожне замовлення унікальне, для друку необхідно вміти налаштовувати принтер так, щоб малюнок на тканині вийшов максимально наближеним до макету. Якщо планується друк на кольоровому одязі, то фахівці попередньо наносять праймер на тканину, потім за допомогою преса закріплюють його. Наші співробітники користуються праймером навіть під час роботи з білими футболками. Цей підхід дозволяє підвищити яскравість зображення.

Під час роботи з темними тканинами принтер спочатку наносить білу фарбу, а потім друкує кольорову картинку. Саме з цієї причини малюнок на одязі виходить товщим.

У тих випадках, коли передача кольору відіграє для клієнта важливу роль, ми пропонуємо йому скористатися тестовою печаткою. Прямий друк на одязі має деякі особливості:

  • при нанесенні малюнка на бавовну відбувається фарбування волокон матеріалу, тому зображення практично не відчувається;
  • підходить для перенесення принта на одяг із натуральних та синтетичних матеріалів;
  • малюнки мають високу якість та чіткі лінії;
  • Отримане зображення ніяк не впливає на фактуру тканини.

Для виконання цифрового друку ми використовуємо лише екологічні фарби, які здатні витримати багаторазове прання. Можете не боятися, що зображення зблякнуть після прасування або вицвітуть на сонці. Однак ми рекомендуємо прати такі речі вручну без використання відбілювача. Одяг виглядатиме натурально і не втратить свою еластичність та форму.

Сучасні технології нанесення картинки на одяг вважаються найякіснішими та високоефективними. Прямий друк дає нам можливість створювати різнопланові принти з дотриманням чітких ліній малюнка та природності в колірних переходах.