Машинна вишивка

Машинная вышивка

A6
1-4шт. - від 100 грн
5-9 шт. - від 85 грн
10-19 шт. - від 70 грн
20+ шт. - від 40 грн
дізнатись ціну
A5
1-4шт. - від 150 грн
5-9 шт. - від 120 грн
10-19 шт. - від 90 грн
20+ шт. - від 60 грн
дізнатись ціну
A4
1-4шт. - від 200 грн
5-9 шт. - від 175 грн
10-19 шт. - від 150 грн
20+ шт. - від 90 грн
дізнатись ціну

Додрукарська підготовка логотипу (якщо потрібна) – від 100 гривень.

Реальна вартість може залежати від:

  • витраченого часу на вишивання,
  • складності зап’ялювання.

Також можлива вишивка більше ніж А4, 3D-вишивка (об’ємна вишивка) та вишивка металізованими нитками.

При тиражі до 10 штук – розробка програми від 100 гривень.

Машинна вишивка у Києві: особливості та технологія

Машинна вишивка – це спосіб нанесення ілюстрації на тканину за допомогою обладнання для вишивки. Завдяки сучасним технологіям можна вишивати різноманітні написи та орнаменти на одязі та будь-яких аксесуарах, виготовлених з тканини. Використання комп’ютерних технологій та спеціальних кольорових ниток дозволяє точно та акуратно виконати малюнок на матеріалі.

Вишивка машинна допоможе вам підкреслити стиль і показати свою індивідуальність. Ми допоможемо вам реалізувати цікаві проекти, випробувати себе дизайнером, а також втілити свої ідеї в реальність. Наша компанія приймає як індивідуальні, так і оптові замовлення. Співробітники Logotipov за короткий час підготують вам якісні вироби з вишитою символікою або логотипом вашої організації.

Якісна машинна вишивка на замовлення

Нашивка на тканині вважається одним із стародавніх способів прикраси предметів гардеробу, який завжди мав підвищений попит. Завдяки розвитку науки і технологій, цей процес став набагато легшим, і скористатися цими послугами може будь-хто.

Машинна вишивка на замовлення має ряд переваг. Ви можете наносити малюнок та написи на вироби та матеріали. Під друк підходять такі предмети:

  • бейсболки,
  • текстильні речі,
  • вироби з натуральної чи штучної шкіри.

Готова вишивка виглядає яскраво та об’ємно, а також має гарну рельєфність. Одяг з такими малюнками виділить вас із натовпу, і приверне увагу оточуючих. Даний метод нанесення зображення відрізняється високою зносостійкістю, тому ви зможете прати свої речі в машинці-автоматі, не переживаючи, що малюнок зіпсується або зблід.

Наші співробітники використовують для вишивки лише натуральні нитки, тому отримані малюнки є абсолютно нешкідливими для людини та навколишнього середовища.

Ми пропонуємо своїм клієнтам широкий спектр послуг нанесення принтів, логотипів, малюнків та великий каталог одягу для друку. Якщо ви хочете нанести корпоративний логотип на кепки, одяг чи інші аксесуари, то найкращим способом стане машинна вишивка.

Від чого залежить вартість вишивки?

Як правило, ціна машинної вишивки залежить від кількості зображень, їх розмірів та якості вибраних ниток. Наприклад, віскозні написи обійдуться вам дешевше ніж зображення, виготовлені з металізованих ниток. Для виконання замовлення необхідно підготувати векторний формат зображення, після цього зв’язатися з нашим менеджером, він визначить вартість замовлення, а також уточнить терміни виготовлення вишивки. Ми завжди йдемо назустріч замовникам, і готові надати гарантії, що роботу буде виконано якісно та вчасно.