Термодрук

ДРУК ТЕРМОПЕРЕНОСОМ (ФЛЕКС)

A6
1-9 шт. - від 50 грн
10+ шт.
дізнатись ціну
A5
1-9 шт. - від 70 грн
10+ шт.
дізнатись ціну
A4
1-9 шт. - від 100 грн
10+ шт.
дізнатись ціну
A3
1-9 шт. - від 150 грн
10+ шт.
дізнатись ціну
A3+
1-9 шт. - від 200 грн
10+ шт.
дізнатись ціну

ДРУК ТЕРМОПЕРЕНОСОМ (ФЛЕКС ПОВНОКОЛЬОРОВИЙ)

A6
1-9 шт. - від 50 грн
10+ шт.
дізнатись ціну
A5
1-9 шт. - від 70 грн
10+ шт.
дізнатись ціну
A4
1-9 шт. - від 100 грн
10+ шт.
дізнатись ціну
A3
1-9 шт. - від 150 грн
10+ шт.
дізнатись ціну
A3+
1-9 шт. - від 200 грн
10+ шт.
дізнатись ціну

Додрукарська підготовка логотипу (якщо потрібна) – від 100 гривень.

Реальна вартість може залежати від:

  • кількості кольорів,
  • складності вибірки,
  • складності друку на виробі,
  • фактичної площі та конфігурації логотипу.

Також можливий друк світловідбивним, світлонакопичувальний флекс та флок.

Що таке термоперенесення?

Даний спосіб нанесення принта на текстиль прийнято називати термодруком. Як правило, футболки з термодруком можуть витримати безліч прань, проте це твердження підходить лише для векторних зображень, в яких задіяно не більше 5 кольорів.

Для термодруку на тканині (флекс друку) наша компанія використовує такі види плівок:

  • неонову;
  • оксамитову;
  • металізовану;
  • фактурну.

При термодрук для створення зображення необхідна термоетикетка з картинкою. Під впливом високої температури картинка переноситься на будь-які поверхні. При цьому малюнки виходять високої якості.

Термодрук найчастіше застосовується для друку на текстилі, оскільки ця технологія дозволяє швидко перенести малюнок на одяг, зокрема футболку, толстовку та інший вид одягу.

Технологія термодруку на футболках

Термоперенесення на футболку та інші вироби відбувається однаково. Фахівці створюють векторне зображення, потім друкують його на термоматеріалі в потрібному розмірі і наносять на нього захисну плівку. Після цього картинку вирізають на спеціальному плотері і прикладають до виробу, при цьому натискаючи нагрітим пресом.

Під дією високих температур термоаплікація надійно кріпиться до матеріалу. У процесі термоперенесення на тканину необхідно постійно стежити за роботою термопресу. Важливо спостерігати за температурою, тиском та часом витримки.

Переваги термотрансферного друку на одязі

Термотрансферний друк сьогодні дуже популярний і затребуваний, оскільки зображення можна нанести на вироби з трикотажу, текстилю та шкіри. Багато компаній замовляють футболки з логотипом або корпоративним слоганом для проведення різноманітних акцій та виставок.

При делікатному режимі прання малюнок на футболці збереже на довго свій первісний вигляд. Ще одним плюсом термодруку є те, що він швидко робиться. А це означає, що вона підходить замовникам, яким готовий виріб необхідний у стислий термін.

У своїй роботі крім флексу друку, ми застосовуємо флок друк. Флоком називається спеціальна плівка з ворсистою структурою. Подібне рішення підходить для одноколірних картинок. Після друку малюнок виглядає чітко та об’ємно. Готові вироби також стійкі до стирання та впливу зовнішніх факторів, у тому числі температурних.

Наша компанія пропонує високоякісний друк за доступною ціною. Ви завжди можете покластися на нас, ми оперативно опрацьовуємо заявки та не порушуємо термінів виготовлення.