10 Червня 2022

Нашивки та шеврони на замовлення

Сьогодні багато громадських організацій, спортивні секції, шкільні загони та клуби за інтересами замовляють для своїх учасників спеціальні значки, за якими оточуючі зможуть дізнатися про належність людини до тієї чи іншої групи. Шеврони мають попит і у військовій сфері. Завдяки цій нашивці можна дізнатися, до яких військ належить військовослужбовець.

Нашивки можна розміщувати там, де неможливо використовувати інші способи зображення. Шеврони можна легко і міцно закріпити на різних видах тканини, навіть у проблемних частинах одягу, наприклад, на клапанах або кишенях.

На сьогоднішній день існує кілька способів кріплення шевронів на замовлення:

  • пришивання,
  • приклеювання,
  • знімне кріплення.

Перший спосіб підходить для роботи з готовим виробом. Нашивку можна розташувати на рукаві або в будь-якій іншій області, куди є доступ для машинного рядка. У випадках коли шеврон неможливо пришити, застосовують термічне кріплення. Нашивку можна також зробити знімною. Для цих цілей чудово підходить «липучка». Кожен із цих способів має свої переваги та недоліки.

Якісна нашивка на замовлення

Найпопулярнішим методом кріплення нашивок та шевронів на замовлення є пришивання. Цей спосіб застосовують у військовій сфері, щоб міцно закріпити відмітні знаки на кишенях та рукавах форми.

Для вирішення цього завдання відмінно підходить машинний рядок. Зазвичай його роблять, коли до виробу ще не пришили підкладку. За допомогою машини Ви зможете якісно та надійно прикріпити нашивку, при цьому тканина не буде стягнута, а шеврон – зіпсований. У деяких ситуаціях цей метод поєднують із приклеюванням. У випадках, коли нашивку необхідно пришити до готового одягу, спочатку верхню тканину фіксують з її підкладкою, а нашивку пристрачують наскрізь. Цю процедуру повинен виконувати досвідчений і грамотний фахівець, щоб не сталося перекосу тканини. В іншому випадку виріб буде зіпсований і його доведеться викинути.

Для виготовлення шевронів на замовлення методом приклеювання необхідно скористатися термоклеєм або термострічкою. Щоб забезпечити довговічність цієї технології, потрібно працювати на спеціальному устаткуванні. Преси, що використовуються в промисловості, дозволяють приклеїти шеврон не лише до крою, але й до готового одягу. Таким чином, термокріплення можна застосовувати будь-якому етапі виробництва виробу. Приклеїти цей вид продукції можна не один, а кілька разів, як дозволяє її основа.

Дуже популярний спосіб кріплення нашивки за допомогою липкої стрічки. Одна частина велкро-скотчу пришивається до самого шеврона, інша – до одягу. У будь-який час нашивку можна прибрати, що дуже зручно, коли потрібно випрати одяг. Ви також можете регулярно змінювати шеврони, головне щоб вони були однакового розміру.

Де замовити шеврони?

Компанія «Логотипів» надає якісні послуги з виготовлення нашивок на замовлення. Співробітники мають великий досвід у цій сфері, тому зможуть впоратися із зображенням будь-якої складності. Для оптових замовників фірма надає гнучкі умови співробітництва.

Якщо Ви хочете, щоб шеврон довго зберігав свій первісний вигляд, то замовляти його створення слід у надійного підрядника. Фахівці компанії «Логотипів» створюють нашивки на сучасному обладнанні та використовують у виробництві якісні нитки, які навіть після багаторазового прання зберігають свій колір. Якщо у Вас залишилися питання, зв’яжіться з менеджером фірми або залиште заявку на сайті.