10 Червня 2022

Поло з логотипом

Теніски або поло з печаткою логотипу – це найкращий варіант для компаній, які хочуть виділити своїх співробітників у публічних місцях. Дуже зручно, коли клієнт може швидко знайти співробітника магазину, ресторану, кафе, компанії, виставки для отримання необхідної консультації. Також брендований одяг є гарною рекламою. На футболці поло можна розмістити сайт компанії, адреси, телефони та оригінальний логотип, який має будь-яка організація, що поважає себе.

Для пошиття традиційно використовується особлива трикотажна тканина, яка поєднує в собі еластичність, міцність та всі переваги натуральної бавовни. Деякі компанії навіть використовують поло як елемент офісного дрескоду. Звичайно, популярність друку на футболках поло зростає разом з їхньою власною популярністю.

Засоби нанесення логотипу на поло

Нанести логотип на зручні та ефектні класичні футболки поло можна за різними технологіями: шовкографія через трафарет, флексовий друк із використанням спеціальної плівки або цифровий друк за принципом звичайного принтера для паперу. Також можна замовити вишивку на одязі чи виготовлення окремих брендових шевронів, які потім нашиваються чи приклеюються на речі.

Сучасні технології друку мають низку переваг:

  • Доступна вартість, що розраховується індивідуально;
  • Можливість підібрати найвигіднішу технологію під конкретне замовлення;
  • Висока якість результату;
  • Нанесення складних, повнокольорових та деталізованих малюнків різного розміру;
  • Використання фарб та плівок з особливими ефектами;
  • Зносостійкість малюнка.

Футболки поло з принтом невибагливі і легко переносять багаторазове прання, якщо дотримуватися нехитрого температурного режиму.

Замовити футболки поло з логотипом в Україні

Футболки поло з логотипом – це універсальна знахідка для брендів, які прагнуть створити особливий корпоративний стиль та впізнавану айдентику. Це також ненав’язлива рекламна хитрість та відмінний сувенір для проведення заходів, виставок та промо акцій.

Поло із логотипом на замовлення часто обирають власники підприємств сфери обслуговування: кафе, готелів, ресторанів, різноманітних сервісів. Така модель виглядає цікавіше та елегантніше звичайної футболки, а іноді ще й суттєво виграє за якістю та зносостійкістю.

Замовити друк на футболках поло можна в нас.

  • Надішліть зображення та вкажіть його розміри;
  • Виберіть модель одягу та матеріал;
  • Визначтеся з колірною схемою та методом друку;
  • Розрахуйте, який тираж футболок потрібний.

Ми допоможемо вирішити всі технічні нюанси та візьмемо подальші турботи на себе.