09 Червня 2022

Толстовки з принтами

Толстовки – модний, зручний і практичний одяг, друк на них – відмінний спосіб проявити себе. Вони ідеально підходять для дому, спорту чи кожного дня. Їх все частіше використовують компанії для створення брендованої уніформи. На відміну від футболок, толстовки тепліші та затишніші. Вони підходять не лише для літа чи теплих приміщень.

Креативні толстовки з принтом – це оригінальний сувенір та аксесуар. Також це важливий елемент створення корпоративного стилю із символікою організації. Якісний одяг з якісним друком підходить для подарунків і використовується при організації різноманітних тематичних заходів.

Способи нанесення принтів на толстовки.

Толстовки з принтом на замовлення в Україні стають все популярнішими. З’являються нові методи друку, так що можна вибрати відповідний, враховуючи свої потреби та побажання.

Ми пропонуємо наступні техніки друку на одязі:

  • Шовкографія. Найбюджетніший варіант для великих тиражів. Зображення наноситься через сітчастий трафарет. Спочатку ці трафарети виготовлялися із шовкових волокон, через що технологія і отримала свою назву. Основні переваги шовкографії – стійке, яскраве та насичене зображення, доступні ціни та можливість використання оригінальних фарб із яскравими ефектами.
  • Цифровий друк. Популярна сучасна технологія, яка дозволяє працювати із зображеннями будь-якої складності та з будь-якою кількістю кольорів. Принцип роботи аналогічний до роботи звичайного принтера для паперу. Можна друкувати невеликі повнокольорові тиражі, а малюнок майже не відчувається на тканині.
  • Друк флексом. Флекс – спеціальна поліуретанова плівка, для перенесення якої використовується термопрес. Під тиском та температурою малюнок приварюється до тканини. Технологія дозволяє працювати з синтетичними та натуральними тканинами. Вибір плівок з різними характеристиками – широкий та різноманітний. Логотип на толстовці буде яскравим, детальним та читабельним. Такий друк стійкий до будь-яких прань та хімчисток.

Замовити друк на толстовках в Україні

Звертайтесь до нас, щоб замовити толстовку з принтом, футболки з печаткою та вишивкою чи уніформу з логотипом бренду.

Ціна друку на толстовках залежить від кількох основних факторів:

  • Типу та кольору тканини;
  • Якість зображення та способу друку;
  • Тираж.

Для замовлення оберіть відповідну модель одягу та зображення. Решту ми зробимо самі!