09 Червня 2022

Як виготовляють принти на футболках?

Яскрава футболка з цікавою картинкою здатна привернути увагу будь-якої людини. Звісно, ​​кожен покупець намагається знайти оригінальний предмет гардеробу. Бажано, щоб обновку було виготовлено в єдиному екземплярі. В даний час інтернет-магазини пропонують своїм замовникам придбати виріб із принтом, який вони можуть вибрати з каталогу або розробити власний макет.

На жаль, не завжди споживач отримує ту річ, яку мріяв. У деяких випадках куплена продукція вже після прання втрачає свою форму та яскравість. У цьому заході важливими є такі фактори, як якість фарб, використання сучасного обладнання, а також досвід та кваліфікація фахівців.

Яка технологія друку?

Купуючи унікальну річ, кожному власнику хочеться, щоб вона служила йому як мінімум кілька сезонів. Щоб правильно вибрати потрібну технологію, необхідно знати певні нюанси або звернутися до надійного підрядника.

Найбільш поширеними видами друкування малюнків на одяг є:

  • термотрансфер – потрібен спеціальний носій та термопрес,
  • сублімація – використовуються фарби у твердому вигляді та вплив високих температур,
  • шовкографія – даний спосіб підходить для великих партій,
  • прямий друк – необхідно скористатися текстильним принтером,
  • машинна вишивка – дозволяє створювати яскраві та об’ємні принти.

Як зробити принти на футболках у «Логотипах»?

Фахівці нашої компанії уважно стежать за технологічними процесами, що протікають, що дозволяє створити якісне зображення в досить короткі часові терміни без будь-яких дефектів. Потенційні покупці можуть будь-якої хвилини зробити замовлення на сайті Логотипів, вибрати принт з каталогу або надіслати свій макет. За допомогою даних послуг Ви зможете втілити в реальність свою шалену ідею. У нашому інтернет-магазині представлений великий вибір трикотажної продукції, тому клієнт зможе відразу вибрати футболку або худий улюблений відтінок.

Як принти на футболках для дітей? В даному випадку краще використовувати сублімаційний метод. Наклейки не відчуваються на виробі, тоді як об’ємний принт і грубу ділянку з малюнком може подряпати ніжний шкірний покрив малюка.

Вироби, представлені в інтернет-магазині, чудово підходять для спортивних тренувань. Вони чудово пропускають повітря, а матеріал – легкий та еластичний.

Як зробити принт на футболку? Сублімація підходить для таких речей:

  • подушки,
  • фартухи,
  • комп’ютерні килимки.

В інших випадках фахівці рекомендують скористатися термотрансфером або цифровим друком. Ці способи широко застосовуються до створення зображень на кепках, футболках, штанах, рюкзаках тощо.

В інтернет-магазині Логотипів Ви легко зможете знайти ту річ, яка урізноманітнить Ваш гардероб. Співробітники компанії допоможуть підібрати Вам найкращу технологію. Вона дозволить нанести зображення на футболку у потрібному тиражі. Крім того, слід врахувати й інші фактори, такі як масштаб принта, складність, кольорова гама і багато іншого.

Як нанести принт на футболку, щоби він вийшов об’ємним? Для створення таких малюнків підходить метод прямого друку та машинна вишивка. Якщо Ви збираєтеся зробити велике замовлення, наприклад, Вам знадобилася велика кількість футболок для співробітників великої організації, то краще зв’язатися з представниками Логотипів безпосередньо за телефонами, вказаними на сайті. Для великих партій вигідніше використати шовкографію. У цій фірмі до кожного клієнта здійснюється індивідуальний підхід.